Spojuje nás vášeň pro procesy a řád.

Každá účetní musí být pečlivá. Naše poslání je však jít dál: transformovat chaos v řád. Jsme sehraný účetní tým, který se specializuje na specifické účetnictví výrobních firem a dílen.

3

kompetentní účetní

s různými specializacemi

15

spokojených klientů

na měsíční bázi

1,75

milionů korun

obratu ročně

Být účetní není žádný med...

Prošli jsme si firmami, kde bylo běžné být doslova obklopen a téměř zavalen šanony. Skutečný účetní chaos. A to již v době, kdy digitalizace a online procesy byly běžné.

Pracovaly jsme pro různé zaměstnavatele z oboru výroby a všechny tři jsme viděly, jak přínosné by bylo účetnictví digitalizovat a zefektivnit. Snily jsme o tom, dát sbohem zbytečnému papírování, zastaralým účetním postupům a vnést do své práce řád a klid.

Dohromady nás svedla náhoda. Slovo dalo slovo a založili jsme si účetní firmu. Nečekaly jsme ale, že budovat vlastní značku je tak náročné. Kromě samotné účetní práce jsme se musely stát manažerkami a obchodními partnery pro naše klienty. A to jsme do toho ještě plnily roli manželek a matek. Postavit se skutečně pevně na vlastní nohy, trvalo roky.

Nyní máme perfektně stmelený tým, know-how a hlavně: spokojené klienty. Můžeme si dovolit investovat do nových zaměstnanců, zlepšování kvality práce a do pokročilejších nástrojů pro zefektivňování účetních procesů.

Náš sen transformace chaosu v řád se konečně naplňuje.

Seznamte se s týmem

Seznamte se s naším týmem

Jsme zkušené účetní s různými specializacemi. Dohromady tvoříme sehraný tým, který zvládne zajišťovat profesionální účetní servis pro malé i větší firmy.